Agencja Pracy Tymczasowej Kraków

Wybór odpowiedniej Agencji to nie lada wyzwanie. Ważne są bowiem nie tylko adekwatne to wykonywanych działań zarobki ale również rozwój zawodowy. Jeżeli zatem jesteś studentem lub uczniem, szukasz pracy tymczasowej, która z czasem może stać się Twoją pasją lub zależy Ci na zarobkach, które podniosą Twój standard życia, nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Wysokie zarobki to nie wszystko. Oferujemy również systemy motywacyjne w postaci comiesięcznych premii. W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór ofert, w tym prace produkcyjne oraz magazynowe w Krakowie i okolicach. Oferujemy prace w młodych, motywujących się do ciągłego podnoszenie swoich kwalifikacji zespołach. Jeżeli zależy Ci na stałej pracy, doskonale trafiłeś. Zapewniamy ją bowiem przez cały rok, nie tylko w tak zwanym „sezonie”. Ponadto, nawiązując współpracę z naszą Agencją, po kilku miesiącach, można przejść na zatrudnienie bezpośrednio u naszych klientów.
Czasy szkoły oraz studiów masz już za sobą? Poszukujesz stabilnego, dobrze płatnego zatrudnienia? Zgłoś się do nas! Nasi doradcy dołożą wszelkich starań w wyborze dla Ciebie najlepszej oferty pracy i pomogą Ci w zdobyciu satysfakcjonującego stanowiska.

Czym wyróżniamy się na tle konkurencji? Jako Agencja nie stosujemy żadnych kar, ani obciążeń, a nasz wykwalifikowany dział kadrowy jest do pełnej dyspozycji. Z chęcią pomożemy w każdej sprawie. Ponadto, zachęcamy do kontaktu z Koordynatorem danego projektu, chociaż może okazać się to zbędne, ponieważ zasady panujące w naszej współpracy od początku do końca są jasne i przejrzyste.

Legalizacja pracy Kraków

Zależy nam na legalności i przejrzystej współpracy, dlatego też – w przypadku pracy tymczasowej – nasza Agencja legalizuje pracę wszystkich swoich pracowników. Zdajemy sobie sprawę, że polskie prawo dopuszcza wiele sposobów legalnego zatrudnienia obcokrajowca, które często nie są w pełni zrozumiałe dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z pracą w Polsce.

Aby ułatwić ten proces, zajmujemy się wszystkim od początku do końca. W pierwszej kolejności analizujemy dokumenty osób starających się o pracę. Następnie składamy wnioski o wyrobienie odpowiednich dokumentów, do których należą między innymi: oświadczenia o powierzeniu pracy oraz zezwolenia na pracę. Nie musisz się niczym stresować – w całym procesie możesz liczyć na wsparcie osób porozumiewających się w języku polskim oraz rosyjskim.

Legalizacja pobytu Kraków

Należy pamiętać, że za legalny pobyt w Polsce odpowiada zarówno obcokrajowiec jak i pracodawca, który go aktualnie zatrudnia. Z racji, że polskie przepisy są dość skomplikowane, a nam zależy na udanej współpracy, świadczymy usługę legalizacji pobytu w całości. Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w Polsce i zdobycie pracy były procesem jak najmniej stresującym. Dlatego też pomagamy w całym procesie – począwszy od analizy dokumentów, po przygotowanie wszystkich wymaganych wniosków.

Pomagamy również w zdobyciu karty pobytu – tworzymy wniosek wraz z załącznikami i monitorujemy cały proces. Zastanawiasz się ile będzie Cię to kosztowało? Nie musisz się martwić, ponieważ nie pobieramy za to żadnych opłat. Ponadto, w całym procesie oferujemy wsparcie osób porozumiewających się zarówno w języku polskim, jak i rosyjskim. W razie potrzeby, zapewniamy również pomoc w Urzędzie, a wszystko to, aby proces zdobycia pracy był jak najmniej stresujący.

Praca tymczasowa Kraków

Praca tymczasowa jest jedną z najbardziej popularnych form zatrudnienia pracownika. Nie bez powodu decyduje się na nią coraz więcej osób. Co ważne – opiera się na ustawie o pracy tymczasowej, jest więc w pełni legalna i wcale nie oznacza, że pracownik zatrudniony jest tylko na krótki okres. Ta forma zatrudnienia pracownika niesie ze sobą bardzo dużo korzyści.

Korzyści płynące z pracy tymczasowej
 • znaczne obniżenie kosztów prowadzenia kadr i rekrutacji,
 • przejrzystość rozliczania – wystawianie jednej faktury, zamiast wykonywania wielu przelewów do ZUS, US oraz do pracowników,
 • brak czasochłonnych prac związanych z rekrutacją, rozliczaniem wynagrodzeń oraz pochodnych danin publicznoprawnych,
 • możliwość bezpośredniej rekrutacji pracowników z Ukrainy, Białorusi, Gruzji,
 • łatwiejszy dostęp do silnie zmotywowanych pracowników,
 • łatwość rozliczania – jedna Faktura zamiast wielu przelewów do ZUS, US, oraz dla pracowników
 • obniżenie kosztów prowadzenia kadr i rekrutacji
W skład oferowanych przez nas usług wchodzi:
 • Analiza zapotrzebowania,
 • Programowanie procesów rekrutacji, legalizacji, uzupełniania fluktuacji, zarządzania projektem,
 • Rekrutacja,
 • Szkolenia,
 • Legalizacja cudzoziemców (pobyt, praca),
 • Bieżące zarządzanie pracownikami tymczasowymi,
 • Outsourcing kadr i płac,
 • Doradztwo,

Jesteś pracodawcą, który poszukuje zmotywowanych do pracy osób, jednakże potrzebujesz wsparcia między innymi w procesie rekrutacji? Jesteśmy partnerem, który wesprze Twoją firmę w wielu zadaniach, zapewniając profesjonalne wsparcie w procesie zarządzania zasobami ludzkimi.

Zależy nam na świadczeniu usług na jak najwyższym poziomie, dlatego też przeanalizujemy potrzeby Twojej firmy, zaprogramujemy wybrane procesy, zrealizujemy kompleksowy przebieg rekrutacji na każde stanowisko oraz – finalnie – zapewnimy wykwalifikowanych i zmotywowanych do pracy pracowników tymczasowych. Ale to nie wszystko – przeprowadzimy również wybrane szkolenia oraz zalegalizujemy i rozliczymy osoby zatrudnione w oparciu o umowę pracy tymczasowej.

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami

Dział Operacyjny:

Adres

ul. Mogilska 43 31-545 Kraków

Telefon

+48 790 800 245

Email

krakow@sumeo.pl

RODO, POLITYKA PRYWATNOŚCI

strony www ad-site