DLA PRACOWNIKÓW

Jeżeli jesteś osobą poszukującą dobrze płatnej pracy, jesteś studentem lub uczniem, szukasz pracy tymczasowej, która stanie się stałą, zależy Ci na Agencji, która zadba o Twój rozwój zawodowy i pomoże Ci w dalszej karierze, zapraszamy Cię do współpracy właśnie z nami. Proponujemy szeroki wachlarz prac. Od lekkich prac produkcyjnych na pełen lub część etatu przez prace magazynowe po prace biurowe lub usługowe. Skupiamy się na pracy w Poznaniu i okolicach. W zależności od możliwości firmy staramy się zapewniać pracę przez cały rok.

Przeważająca większość naszych klientów poszukuje pracowników z chęcią późniejszego przejęcia na bezpośrednie zatrudnienie.

Jeśli jesteś stacjonarnym uczniem/studentem, który poszukuje pracy z elastycznym grafikiem dostosowanym pod Twoją dyspozycyjność- świetnie trafiłeś/aś. Jeśli uczysz się zaocznie i szukasz pracy od poniedziałku do piątku- odnajdziesz się w SUMEO.

Jeśli etap edukacji masz już za sobą i szukasz stabilnego zatrudnienia, zgłoś się do nas. Nasi doradcy wybiorą dla Ciebie najlepsze oferty pracy i pomogą Ci w zdobyciu interesującego stanowiska.

Jako Agencja nie stosujemy w odróżnieniu od konkurencji żadnych kar, ani obciążeń, nasz dział kadrowy jest do Państwa pełnej dyspozycji, wyjaśnimy i pomożemy w każdej sprawie. Do Państwa dyspozycji pozostaje Koordynator danego projektu, zasady panujące w naszej współpracy od początku do końca są jasne i przejrzyste.

Drogi kandydacie!

Nasza Agencja współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi, wypłacalnymi firmami, z Poznania i okolic. Decydując się na zatrudnienie w naszej agencji uzyskujecie pewność wypłaty wynagrodzenia na czas i pracy w godnych warunkach. Zawsze zgodnie z zawartą umową.

Nasi pracownicy często w trakcie, a zawsze po okresie pracy tymczasowej (18 miesięcy) znajdują zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy, do którego zostali skierowani.

Przed zatrudnieniem przeprowadzamy rozmowę z każdym kandydatem i oferujemy mu pracę odpowiednią do jego wymagań. Przed podjęciem pracy zawsze przekazujemy Państwu broszury informacyjne dotyczące pracy w danym zakładzie, znajduje się tam zbiór najważniejszych informacji oraz charakterystyka pracy i wynagrodzenia.

W zależności od Państwa preferencji możemy zaoferować pracę:

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami