DLA PRACOWNIKÓW

Jeżeli jesteś osobą poszukującą dobrze płatnej pracy, jesteś studentem lub uczniem, szukasz pracy tymczasowej, która stanie się stałą, zależy Ci na Agencji, która zadba o Twój rozwój zawodowy i pomoże Ci w dalszej karierze, zapraszamy Cię do współpracy właśnie z nami. Oferujemy wysokie stawki i atrakcyjne systemy motywacyjne w postaci comiesięcznych premii. Proponujemy Państwu tylko lekkie prace produkcyjne oraz magazynowe w Poznaniu i okolicach w młodych zespołach i nowoczesnych zakładach. Zapewniamy pracę przez cały rok, po kilku miesiącach z nami możecie Państwo przejść na zatrudnienie bezpośrednio u naszych klientów.

Jeśli etap edukacji masz już za sobą i szukasz stabilnego zatrudnienia, zgłoś się do nas. Nasi doradcy wybiorą dla Ciebie najlepsze oferty pracy i pomogą Ci w zdobyciu interesującego stanowiska.

Jako Agencja nie stosujemy w odróżnieniu od konkurencji żadnych kar, ani obciążeń, nasz dział kadrowy jest do Państwa pełnej dyspozycji, wyjaśnimy i pomożemy w każdej sprawie. Do Państwa dyspozycji pozostaje Koordynator danego projektu, zasady panujące w naszej współpracy od początku do końca są jasne i przejrzyste.

Drogi kandydacie!

Nasza Agencja współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi, wypłacalnymi firmami, z Poznania i okolic. Decydując się na zatrudnienie w naszej agencji uzyskujecie pewność wypłaty wynagrodzenia na czas i pracy w godnych warunkach. Zawsze zgodnie z zawartą umową.

Nasi pracownicy często w trakcie, a zawsze po okresie pracy tymczasowej (18 miesięcy) znajdują zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy, do którego zostali skierowani.

Przed zatrudnieniem przeprowadzamy rozmowę z każdym kandydatem i oferujemy mu pracę odpowiednią do jego wymagań. Przed podjęciem pracy zawsze przekazujemy Państwu broszury informacyjne dotyczące pracy w danym zakładzie, znajduje się tam zbiór najważniejszych informacji, oraz charakterystyka pracy i wynagrodzenia.

 

W zależności od Państwa preferencji możemy zaoferować pracę:
W skład oferowanych przez nas usług wchodzi:

Jeśli szukają Państwo partnera, który wesprze Państwa w powyższych zadaniach, zapewni Państwu profesjonalne wsparcie w procesie zarządzania zasobami ludzkimi, pozostajemy do Państwa usług. 

Przeanalizujemy Państwa potrzeby, zaprogramujemy wybrane procesy, zrealizujemy pełny proces rekrutacji na każde stanowisko, finalnie dostarczymy Państwu wykwalifikowanych pracowników tymczasowych, przeprowadzimy wybrane szkolenia, zalegalizujemy, oraz rozliczymy pracowników tymczasowych.

Legalizacja pracy

W przypadku pracy tymczasowej nasza Agencja legalizuje pracę wszystkich swoich pracowników.

Polskie prawo dopuszcza wiele sposobów legalnego zatrudnienia obcokrajowca, które często nie są w pełni zrozumiałe. Z tego powodu zajmujemy się całym procesem od początku do końca.

W ramach naszych prac najpierw analizujemy Państwa dokumenty, a następnie składamy wnioski o wyrobienie odpowiednich dokumentów, są to między innymi; Oświadczenia o powierzeniu pracy, oraz Zezwolenia na pracę.

W całym procesie wspierają Państwa osoby porozumiewające się w języku Polskim, oraz Rosyjskim.

Legalizacja pobytu

Za legalny pobyt w Polsce odpowiada zarówno obcokrajowiec jak i pracodawca, który go aktualnie zatrudnia. Polskie przepisy są bardzo zawiłe. Dlatego świadczymy dla Państwa usługę legalizacji pobytu w całości.

W ramach naszej współpracy pomagamy Państwu w całym procesie, zaczynając od analizy Państwa dokumentów, by później przygotować wszystkie niezbędne wnioski. Pomagamy w uzyskaniu karty pobytu, tworzymy wniosek, wraz z załącznikami, monitorujemy cały proces od A do Z. Nie pobieramy za to żadnych opłat.

W całym procesie wspierają Państwa osoby porozumiewające się w języku Polskim, oraz Rosyjskim. W razie potrzeby udajemy się z Państwem do Urzędów.