POŚREDNICTWO PRACY

Rekrutacja PRO - Pośrednictwo pracy

Dla kogo?
To rozwiązanie dla firm, które potrzebują stabilnego źródła wysokiej jakości pracowników z zamiarem zatrudnienia ich od razu bezpośrednio u siebie.

Czy czujesz, że trudno Ci dotrzeć do odpowiedniej liczby potencjalnych kandydatów? Brakuje Ci czasu na przeglądanie wielu CV w poszukiwaniu najlepszych talentów? W Rekrutacji Pro oferujemy skuteczne rozwiązania na te problemy. Będziemy wsparciem w całym procesie rekrutacyjnym- niezależnie, czy poszukujesz specjalistów, czy pracowników niższego szczebla. Przeanalizujemy aplikacje za Ciebie, przeprowadzimy wywiady z najbardziej obiecującymi kandydatami, a następnie, jeśli to konieczne, zorganizujemy spotkanie z przedstawicielem Twojej firmy w celu dalszych kroków rekrutacyjnych.

Korzyści płynące z pośrednictwa pracy:

W skład oferowanych przez nas usług wchodzi:

Cennik usług pośrednictwa pracy

Nasz cennik usług pośrednictwa pracy jest przejrzysty i klarowny. Cena zależy tylko od rodzaju stanowiska, na które potrzebujesz pracowników. Jednakże, przed ustaleniem ostatecznej ceny, jako agencja pracy musimy najpierw dokładnie ocenić charakter i wymagania związane z danym stanowiskiem. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dokładnej wyceny.

Przykładowe stawki:

1.

Stanowisko pracownika pomocniczego:
40% miesięcznego wynagrodzenia brutto pracownika (np. pakowacz, pomocnik produkcji, kelner pomocnik, ochroniarz, proste prace biurowe)

2.

Stanowisko pracownika szeregowego:
60% miesięcznego wynagrodzenia brutto (np. operator maszyny, magazynier z uprawnieniami UDT, telemarketer, kelner a la carte, pracownik gospodarczy)

3.

Stanowisko pracownika specjalistycznego:
150% miesięcznego wynagrodzenia brutto (np. manager niższego szczebla, kierownik)

Ocena szczebla stanowiska jest do akceptacji agencji*

Jesteś zainteresowany/a naszą ofertą?

Proces rozpoczęcia współpracy

Nie wiesz, który rodzaj oferty najbardziej będzie pasował do Twojego biznesu? Skontaktuj się z nami, a my dobierzemy ofertę skrojoną pod Ciebie.

Prosimy o ustalenie:

Dodatkowo prosimy o informacje dotyczące:

Im więcej informacji otrzymamy, tym precyzyjniej dobierzemy ofertę pod Twój biznes i jeszcze tego samego dnia wyślemy Tobie draft umowy do zapoznania.

Początek współpracy

Po podpisaniu umowy lubimy naocznie zobaczyć miejsce pracy, do którego rekrutujemy.

Pozwól nam poznać Twoją firmę. Daj nam porozmawiać z osobami pracującymi na danym stanowisku lub będą zwierzchnikiem danej osoby. Zwrócimy uwagę na kulturę organizacyjną, zalety oraz (co ważne) ewentualne wady pracy w danym miejscu. Często w tym miejscu okazuje się, że w pracy jest duży poziom hałasu, kontakt z chemią, wysoka temperatura lub inne czynniki nieznane na etapie negocjacji umowy.

Robimy to po to, aby nowi kandydaci byli jak najrzetelniej poinformowani o pracy w Twojej firmie.

Ustalamy także procesy. Wymieniamy się plikami rozliczeniowymi i ustalamy listę mailingową, aby uniknąć nadmiaru niepotrzebnych wiadomości. Określamy także inne istotne z punktu widzenia dalszej współpracy szczegóły mające na celu działanie w określonej harmonii.

Nie zależy nam tylko na samym zrekrutowaniu pracownika. W SUMEO koniec naszej pracy przypada w momencie, w którym znajdujemy dla Twojej firmy człowieka, który utożsamia swój sukces z sukcesem Twojej organizacji.

Dalszy tok współpracy:

Większość naszych klientów nawiązuje z nami długoterminowe relacje.

W pierwszym roku współpracy aktywnie uczestniczymy w procesie, szybko reagując na wszelkie zapotrzebowania Twojej firmy.
Dzięki temu doświadczeniu w kolejnych latach jesteśmy w stanie lepiej prognozować sezonowe potrzeby kadrowe Twojej firmy.
Regularnie utrzymujemy kontakt, co umożliwia nam skuteczne przygotowanie bazy pracowników na krótko przed rozpoczęciem Twojego sezonu.

W wielu przypadkach służymy jako sezonowy dodatek zwiększający elastyczność działu HR w firmach, w innych natomiast jesteśmy odpowiedzią na potrzebę wyłapywania talentów z rynku, którzy pojawiają się w naszej organizacji przy okazji poszukiwań pracy.

W przeważającej większości nasi stali klienci korzystają z szerokiego wachlarza usług SUMEO w zależności od swojego zapotrzebowania.
Pozwól nam udowodnić Tobie, że współpraca z SUMEO, to najlepsze rozwiązanie dla kadrowych potrzeb Twojego biznesu.

Poszukujesz pracowników?

Jeśli poszukujesz pracowników, ale nie zamierzasz ich zatrudniać od razu bezpośrednio na swój payroll zainteresuje Cię nasza oferta pracy tymczasowej:

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami

Dział Handlowy:

Adres

60-339 Poznań ul. Grochowska 61

Dział Handlowy:

Adres

60-339 Poznań ul. Grochowska 61

Telefon

+48 690 321 463

Email

biuro@sumeo.pl