SUMEO - o nas

Agencja Pracy Tymczasowej Sumeo powstała w 2019 roku, została założona w oparciu o osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w branży zarówno agencji pracy, jak i produkcyjno-logistycznej, czy też obsługi kadrowo-płacowej.

Od początku swojego istnienia Agencja operuje lokalnych rynkach, obsługując firmy z branż: produkcji, magazynowania, transportu osób, kurierskiej, finansowej.

W 2022 roku do naszej oferty dołączyła usługa pośrednictwa pracy pozwalająca kompleksowo obsługiwać jeszcze większe spektrum klientów.

Dlaczego warto

Z każdym klientem nawiązujemy długotrwałą współpracę. Dlatego z pełnym zaangażowaniem świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Żadna z naszych umów nie została nigdy zerwana.
Robimy wszystko by zapewnić naszym klientom maksymalne zadowolenie, które jest dla nas najważniejsze.

Wszystkie decyzje podejmujemy bezpośrednio, czyli szybko i sprawnie wdrażamy wszystkie nowe rozwiązania.

„Nie”, „nie wiem”, „nie da się”, „nie ma” – tych zwrotów nie uznajemy, zawsze z zaangażowaniem realizujemy najbardziej wymagające zadania, stawiane nam przez naszych klientów, a bywają naprawdę trudne 😊

Przede wszystkim analizujemy potrzebny naszych klientów, zawsze doradzamy i pomagamy rozwiązać problemy związane z zatrudnianiem pracowników na każdej płaszczyźnie i o każdej porze.

Każdy klient jest wyjątkowy i takie są właśnie jego potrzeby, wymaga to od nas niestandardowych rozwiązań do których jesteśmy stworzeni. Każdorazowo sformułowanie oferty wymaga od nas poznania pełnej charakterystyki Państwa przedsiębiorstwa, oraz procesów zachodzących w nim.