Praca tymczasowa

Zatrudnienie pracownika, bez konieczności zawierania z nim umowy. Praca tymczasowa jest jedną z form zatrudnienia pracownika, która opiera się na o ustawie o pracy tymczasowej, jest w pełni legalna i wcale nie oznacza, że pracownik zatrudniony jest tylko na krótki okres. Pracownik tymczasowy może pracować przez SUMEO maksymalnie 18 miesięcy i po tym okresie może przejść na bezpośrednie zatrudnienie w Twojej firmie (lub szybciej w razie indywidualnej potrzeby). Ta forma zatrudnienia pracownika niesie ze sobą wiele korzyści, przez co jest coraz częściej wykorzystywana przez polskie firmy.

Nasze usługi

W zależności od potrzeb Twojej firmy oferujemy usługi dostosowane do rekrutacji na stanowiska poszczególnych szczebli:

Rozliczenie odbywa się według następującego schematu:

1.

Koszt zatrudnienia pracownika/h:
Określany jest koszt wynagrodzenia pracownika na godzinę pracy, który obejmuje wszystkie składniki płacy, takie jak podstawowe wynagrodzenie, dodatki, oraz ewentualne składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne.

2.

Marża agencji za całą obsługę:
Do kosztu zatrudnienia dodawana jest marża agencji, w ramach której wykonujemy:
W przypadku rozliczenia godzinowego, za fakturę opłaconą terminowo, oferujemy 10% rabatu na marżę agencji w następnym okresie rozliczeniowym.

W agencji pracy Sumeo

mamy możliwość rekrutacji ponad 9 tys. osób rocznie.

Zaledwie 15% z zatrudnionych stanowią obcokrajowcy, co wynika wprost z zapotrzebowania obsługiwanych przez nas klientów.

Nasze możliwości rekrutacyjne nie ograniczają się tylko do pracy tymczasowej. Chętnie realizujemy zlecenia związane również z pośrednictwem pracy.

Skuteczna rekrutacja z SUMEO

W codziennej pracy do Państwa usług pozostają dedykowani pracownicy każdego z działów naszej Agencji, są to: dział rekrutacji, dział operacyjny oraz dział finansowy. Każdy z naszych klientów posiada dedykowanego kierownika projektu, koordynatora rekrutacji, pracownika naszego wewnętrznego działu kadr i płac, handlowca oraz kontakt do współwłaściciela agencji w razie potrzeby uzyskania decyzyjności przy poszczególnych sprawach.
Indywidualny koordynator

Dedykowany koordynator, który zapewni spersonalizowane wsparcie i zaangażowanie na każdym etapie współpracy, gwarantując realizację celów z największą starannością

Maksimum korzyści

Zapewniamy maksymalne korzyści dla klientów, dostosowując strategie do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, by przekroczyć standardy satysfakcji.

Profesjonalna rekrutacja

Nasze doświadczenie i metody w rekrutacji pozwalają nam znajdować najlepszych kandydatów, którzy przyczyniają się do wzrostu i sukcesu naszych klientów.

Doradztwo, szkolenia

Zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz szkolenia, opracowane z myślą o podnoszeniu kwalifikacji i efektywności, co stanowi podstawę długotrwałej współpracy i niezachwianego zaufania.

Zajmujemy się rekrutacją

zarówno obywateli Polskich jak i obcokrajowców

(Ukraina, Białoruś, Gruzja, oraz innych krajów rosyjskojęzycznych). Nasi rekruterzy oraz koordynatorzy posługują się językami obcymi ułatwiającymi kontakt z pracownikami. W oparciu o doświadczenie we współpracy z obecnymi klientami możemy zaoferować rekrutację ponad 100 nowych kandydatów tygodniowo w cyklu ciągłym, wraz z uzupełnieniem bieżącej fluktuacji.

Planujesz zatrudnienie pracowników od razu bezpośrednio w swojej firmie? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty bazującej na pośrednictwie pracy.

Korzyści płynące z pracy tymczasowej:

W skład oferowanych przez nas usług wchodzi:

Jeśli szukają Państwo partnera, który wesprze Państwa w powyższych zadaniach, zapewni Państwu profesjonalne wsparcie w procesie zarządzania zasobami ludzkimi, pozostajemy do Państwa usług. 

Przeanalizujemy Państwa potrzeby, zaprogramujemy wybrane procesy, zrealizujemy pełny proces rekrutacji na każde stanowisko, finalnie dostarczymy Państwu wykwalifikowanych pracowników tymczasowych, przeprowadzimy wybrane szkolenia, zalegalizujemy, oraz rozliczymy pracowników tymczasowych.

Poszukujesz pracowników?

Jeśli poszukujesz pracowników, ale nie chcesz zatrudniać ich przez agencję, tylko od razu bezpośrednio w swojej firmie – zainteresuje Cię nasza oferta pośrednictwa pracy:

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami

Dział Handlowy:

Adres

60-339 Poznań ul. Grochowska 61

Dział Handlowy:

Adres

60-339 Poznań ul. Grochowska 61

Telefon

+48 690 321 463

Email

biuro@sumeo.pl