Pośrednictwo pracy kraków

Agencja pracy Sumeo to prężnie rozwijająca się firma. Tylko w jednym oddziale rekrutuje ponad 1000 osób rocznie. Obcokrajowcy stanowią 15% zatrudnionych osób. Wynika to z zapotrzebowania klientów, których obsługuje firma.  Możliwości rekrutacyjne firmy nie ograniczają się tylko do pracy tymczasowej. Agencja realizuje również zlecenia związane z pośrednictwem pracy oraz doradztwem personalnym.

Decydując się na skorzystanie z usług Agencji pracy Sumeo można liczyć na wsparcie dedykowanych pracowników każdego z działu. Należą do nich: dział finansowy, dział operacyjny, a także dział rekrutacji. Ponadto, Agencja dokłada wszelkich starań aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Dlatego też przydziela każdemu klientowi dedykowanego opiekuna, rekrutera, koordynatora projektu, a także pracownika wewnętrznego działu kadr firmy. Wszystko to w celu poznania jak najlepiej potrzeb klienta i sprostaniu jego wymaganiom.

Czym zajmuje się Agencja pracy Sumeo? Firma z powodzeniem rekrutuje zarówno obywateli Polskich, jak i obcokrajowców z takich państw jak Białoruś, Ukraina, Gruzja, a także innych krajów rosyjskojęzycznych. Pragnąc świadczyć usługi na najwyższym poziomie, zarówno rekruterzy, jak i koordynatorzy pracujący w Agencji Sumeo posługują się biegle językiem rosyjskim.

Bazując na doświadczeniu, które firma zdobyła współpracując z obecnymi klientami, Agencja Sumeo może zaoferować rekrutację do 50 nowych kandydatów tygodniowo w cyklu ciągłym wraz z uzupełnieniem bieżącej fluktuacji, która wynika między innymi z przemieszczania się pracowników w strukturach danej firmy. Wiedza oraz zaangażowanie Agencji Sumeo przekładają się na sukcesy, których firma bez wątpienia ma na swoim koncie wiele. Te z kolei przekładają się na zadowolenie klientów korzystających z jej usług.

Usługa mająca na celu werbowanie zarówno specjalistów, jak i pracowników niższego szczebla. Agencja pośrednictwa pracy wykorzystuje szereg kontaktów wśród wielu branż, aby znaleźć pracownika w pełni spełniającego Państwa wymaganiom. Po przeanalizowaniu potrzeb i specyfiki konkretnego stanowiska pracy przeprowadzamy rekrutację mającą na celu znalezienie jak największej liczby kandydatów, którzy zostaną w Państwa firmie na dłużej.

Korzyści płynące z pośrednictwa pracy:

 • Możliwość dotarcia także do kandydatów pasywnych. Najlepsi specjaliści w swojej branży zwykle nie poszukują zatrudnienia. Nasi rekruterzy docierają do takich osób i przekonują je do zmiany miejsca zatrudnienia na Państwa,
 • Perspektywa zmaksymalizowania liczby kandydatów do wyboru,
 • Pracownik pozyskany przez headhunterów statystycznie pozostaje dłużej na stanowisku,
 • Lepsza weryfikacja kandydatów dzięki zastosowaniu metod diagnozy potencjału i weryfikacji kompetencji zawodowych np. Assesment Center,
 • Optymalizowanie kosztów rekrutacji,
 • Oszczędność czasu,
W skład oferowanych przez nas usług wchodzi:
 • Analiza zapotrzebowania (poznanie specyfiki branży, kultury pracy oraz wymogów stawianych pracownikom),
 • Określenie wymaganych kompetencji kandydatów (wykształcenie, certyfikaty, doświadczenie, skończone kursy, umiejętności oraz cechy). To na ich podstawie przeprowadzamy selekcję zainteresowanych, przeprowadzamy z nimi rozmowy i polecamy Państwu,
 • Szerokie zastosowanie skutecznych metod rekrutacji
 • Miesięczna gwarancja
 • Usługi outplacement

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami

Dział Operacyjny:

Adres

Ul. Wielicka 181A/11 30-663 Kraków

Telefon

+48 790 800 245

Email

krakow@sumeo.pl

RODO, POLITYKA PRYWATNOŚCI

strony www ad-site